Гірські рятувальники отримали допомогу від Пардубіцького краю

Гірські рятувальники отримали допомогу від Пардубіцького краю

22 травня в рамках транскордонного співробітництва Закарпатську область відвідали представники Пардубицького краю Чеської Республіки.

П'ятеро іноземних колег, серед яких заступники гетьмана Пардубицького краю Йозеф Бідмон та Давид Швец, привезли подарунки гірським рятувальникам. 15 GPS пристроїв із завантаженими необхідними додатками та картами стануть помічниками для гірських рятувальників. Вони дозволяють визначати місце перебування, створювати маршрути для проходження місцевості та проведення пошуково-рятувальних робіт.

Це завершальний етап реалізації спільного проекту з GPS та GIS підтримки рятувальників Закарпаття. Цього ж дня іноземні гості Олдріх Масін та ініціатор проекту Алеш Бонятовський з кризового управління канцелярії гетьмана провели з українсьими колегами своєрідний майстер-клас щодо роботи GPS навігаторів та розповіли про особливості його використання в роботі.

Завтра, 23 травня, чеські рятувальники проведуть практичні заняття з рятувальниками з виїздом у гірську місцевість Міжгірського району та покажуть їх використання в дії. Всі ці пристрої будуть передані у гірські пошуково-рятувальні відділення області для подальшого використання під час пошуку та порятунку людей у Карпатах.

У ДСНС України у Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання