Геловін-Парад та демонологічна нічна екскурсія пройде Ужгородом

Геловін-Парад та демонологічна нічна екскурсія пройде Ужгородом

31 жовтня в Ужгороді пройде святкування Геловіну. У програмі костюмований Геловін-Парад, презентація Геловін-виробів та демонологічна нічна екскурсія містом.

Цієї осені в Ужгороді організовано пройде вже вдруге цікаве та веселе, свято Геловін, в програмі якого костюмований парад «Dead Walk», початок реєстрації о 19.00 на площі Театральна. Відразу ж пройде і презентація виробів-композицій присвячених Геловін-Параду, кращі з яких будуть нагороджені.

Участь у Параді може взяти кожен: як діти, так і дорослі. Збір учасників буде на площі Театральній о 19:00, звідки о 20.00 стартує Парад-екскурсія, який пройде центральними вулицями міста, і саме тут журі оберуть найкращі костюми серед хлопців і дівчат та нагородять переможців. До зустрічі на Геловін-Параді!!!

Loading...
Зображення користувача Гість.

Фу, яка невдала назва! Демонологія? Свят-свят! Люди, ви здуріли??? А перше взагалі, на гей-парад схоже! Гидота.... Назвали б якось інакше. Хотіла піти, але тепер точно відмовлюся від задуму((((. Досить з мене буде дискотеки

Зображення користувача Привид.

Ідіть помоліться ;)))

Зображення користувача Гість.

Роблю це щоранку та щовечора, і Вам раджу!

А от паради нечисті, а тим паче, демонлогія, - погані звички. Костюмовані танці-відпочинки - будь ласка!

Зображення користувача Привид.

Виходячи з такої логіки і на дискотеку йти не можна, бо Геловін то, в принципі, не християнське свято. Його для себе ще кельти вигадали)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання