Новини

Фотовиставку про життя тилового Закарпаття під час війни відкрили в Ужгороді

Сьогодні, 17 травня, на площі Театральній відбулося відкриття фотовиставки «Закарпаття і війна. Два непрості роки», яку організував Ужгородський прес-клуб.


50 робіт закарпатських фоторепортерів, які з перших днів війни фіксували події в області і продовжують вести фотохроніку, було розміщено на центральній площі міста.

Представлені роботи таких авторів: Наталія Боднар, Сергій Гудак, Сергій Денисенко, Владислава Мазур, Янош Немеш, Аня Семенюк, Василь Трофименко, Аттіла Федик, Володимир Хила, Ірина Бреза.

Під час виставки

Це вже друга виставка за період повномасштабного вторгнення, якою закарпатські фотокореспонденти та журналісти показали, як область весь цей час допомагає, працює, волонтерить, проводжає в останню путь своїх героїв. І нагадали важливі моменти із життя тилового Закарпаття, яке зробив усе можливе, щоб люди, які рятувалися з-під обстрілів, змогли тут відчути мирне життя і нагадати собі, що воно повернеться і в їхні рідні міста.

Відвідувачі виставки

Кордони, вокзали, прощання з героями, волонтерство, допомога військовим, прихистки – Закарпаття це регіон, який по-своєму переживає війну. Запрошуємо відчути настрій та емоції, які передали у своїх роботах фоторепортери. Та поспілкуватися з авторами фоторобіт особисто.

Фото: пресслужба Ужгородської міської ради

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.