Фірма, яка ремонтує дороги в Ужгороді, за останні роки отримала більше 30 мільйонів

ТОВ «СЕМ БІЛДІНГ», яке часто виступає  виконавцем робіт із ремонту доріг, внутрішньоквартальних територій в Ужгороді, за останні роки отримало від міських (Ужгород, Чоп) і сільських рад більше 30 мільйонів гривень.

Такі висновки можна зробити на основі даних з відкритих ресурсів. Так, Департамент міського господарства Ужгородської міської ради – один із найбільших замовників робіт у ТОВ «СЕМ БІЛДІНГ».  Серед замовників також є сільські ради Ужгородського, Великоберезнянського та Тячівського районів, крім того, серед них і Чопська міська рада.

Найбільше замовлення від ужгородського Департаменту міського господарства – роботи щодо ремонту вулиці Собранецької, який відбувся не без проблем: після зими виявилося, що на деяких ділянках нове покриття – не є належної якості.

Із досить значимих замовлень робіт також капітальний ремонт вулиці Погорєлова (майже 1,5 млн гривень), поточний ремонт вулиць Ужгорода (1,2 млн грн.), капітальний ремонт вулиці Барвінкової (671 тис грн.).  Із найсвіжіших – поточний ремонт вулиць Легоцького, Минайської та Гленца (198, 80 і 62 тисячі гривень відповідно). 

Як зазначається, у Єдиному держреєстрі фізичних а юридичних осіб-підприємців, засновники ТОВ «СЕМ БІЛДІНГ» – Валентина Плавайко, Людмила Драгула та Іван Попович.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...