Новини

Фільм закарпатця про лікарів швидкої бере участь у фестивалі «КінокультФест»

Короткометражний документальний фільм «Врятуйте мене, лікарю!»  режисера Дмитра Грешка бере участь у Третьому фестивалі культового кіно «КінокультФест».  У фільмі показано роботу бригади швидкої допомоги у новорічну ніч у Києві.


Фестиваль відбувається онлайн і зараз є можливість для всіх охочих переглянути фільми, які беруть участь у фесті,  та проголосувати за той, який сподобався найбільше.

 Короткометражка Дмитра Грешка «Врятуй мене, лікарю!»  вже отримала визнання – на її рахунку головний приз фестивалю «Wiz-Art» в національному конкурсі та спеціальна відзнака журі на кінофестивалі «Молодість».

Переглянути стрічку та проголосувати за неї можна тут.

Як писав Zaholovok.com.ua, режиссер Дмитро Грешко має черговий успіх: повнометражний документальний фільм Дмитра Грешка «Швидка на периферії» увійшов до переліку кінопроектів-переможців конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно.

Це 70-хвилинний фільм про працівників станції швидкої медичної допомоги провінційного закарпатського містечка. Головна героїня – лікарка швидкої в Іршаві Наталія Кинів. Зйомки заплановані вже на кінець цього року.  Детальніше – читайте у розділі «Культурний момент».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.