Фільм «Дорогою любові» зробили за 8 років

Герой «Дорогою любові», закарпатець Іван Мирон, уперше побачить фільм про себе на недільній прем’єрі.

Як повідомляв раніше Zaholovok.com.ua¸ 22 квітня в Ляльковому театрі в Ужгороді презентуватимуть авторський фільм Омеляна Коляджина «Дорога життя». Напередодні ж презентації з журналістами зустрілись люди, які мали безпосередній стосунок до створення стрічки.

Тема фільму, як зауважив під час зустрічі редактор фільму в титрах Іван Ребрик, і на сьогодні не вирішена й великою мірою драматична. Іван Васильович Мирон, про якого, власне, і йдеться у фільмі, за радянських часів чверть століття провів в ув’язненні як державний злочинець. «У режисера був основний робочий варіант назви фільму, який звучить провокаційно, і, власне, акцентує на проблемі – «В’язень незалежної України». Оскільки Мирон і дотепер не реабілітований і вважається державним злочинцем, і на сьогодні в нашій державі немає інструменту, який би міг дати цьому раду. Колись Іван Васильович постав перед комуністичним режимом як державний злочинець. Однак зараз, завдяки фільму, якраз відбувається акт суспільної реабілітації колишнього політичного в’язня», – розповів Іван Ребрик.

Робота над фільмом тривала довгих 8 років. Може, вона мала би бути зроблена трохи раніше, припустив Омелян Коляджин, «але з певних об’єктивних, може суб’єктивних причин цього не сталось. А може, я не був до цього зовсім готовий». Проте нині всі кадри вже відзняті і змонтовані, навіть існує домовленість з Міністерством культури про те, що стрічка (триває вона, до речі, півтори години і є повноцінним фільмом) представлятиметься на тематичних конкурсах, - повідомили в прес-центрі Закарпаття.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання