Філіал УжНУ у Львові готовий приймати нових студентів

Філіал УжНУ у Львові готовий приймати нових студентів

Завдяки приєднанню ЗакДУ, Ужгородський національний університет відтепер матиме власний Природничо-гуманітарний коледж та Львівський навчально-науковий інститут, – повідомляє офіційний сайт УжНУ.  

Природничо-гуманітарний коледж здійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спорідненими спеціальностями університету на основі повної загальної середньої освіти та базової загальної середньої освіти.   Коледж – це  державний вищий навчальний заклад першого-другого рівня акредитації, випускники якого мають можливість продовжувати навчання у Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет» за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" за скороченим навчальним планом та в інших вищих навчальних закладах III—IV рівня акредитації.

З метою підготовки абітурієнтів  до вступу до  Природничо-гуманітарного  коледжу на основі базової середньої освіти (9 кл.) та загальної середньої освіти (11 кл.) проводяться короткотермінові підготовчі курси з 17 червня 2013 року по 19 липня 2013 року.

Довідки за телефоном: 65-15-24, 61-33-45. 

Львівський навчально-науковий інститутстворений для забезпечення потреб у фахівцях місцевого ринку праці та наближення місця навчання студентів до їх місця проживання.

ЛННІ проводить підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст та магістр за акредитованими в УжНУ напрямами (спеціальностями).

Сьогодні у ЛННІ навчаються студенти за  напрямами та спеціальностями «Філологія», «Прикладна лінгвістика», «Практична психологія», «Туризм», «Туризмознавство», «Правознавство», «Банківська справа», «Комп’ютерні науки», «Програмне забезпечення автоматизованих систем», «Країнознавство», «Міжнародний бізнес», «Туристичне обслуговування», «Розробка програмного забезпечення».

 

Зображення користувача Andriy.

Журнал Дніпро оголошує конкурс на кращу пригодницьку повість або роман, де дія відбувається в знайомих або неймовірних місцях України з українськими головними персонажами. Важливо, щоб інтрига тримала читача від першого рядочка до останнього. Обсяг значення не має (але не нарис на 2-3 аркуші). Премія-гонорар від 3000 до 7000 гривень. Термін подання до 1 лютого 2018 року.
Надсилати за адресою: lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com
Ви можете придбати журнал "Дніпро" за 2017 рік у редакції ж. Дніпро (м. Київ, Довженка 7) за 150 гривень або поштою - за 165 гривень. Контакти : тел. 4541280, e-mail: info@dnipro-ukr.com.ua або peredplata@dnipro-ukr.com.ua . Індекс для річної передплати 37583

Зображення користувача Andriy.

Що журнал Дніпро готовий надрукувати з фантастики і за які гонорари?"
Оголошується конкурс на кращі твори у журнал Дніпро з сучасної фантастики (не повтореної з закордонних творів!!!) Про події на території України з українськими персонажами. Обсяг від 5 до 20 аркушів 11 формату. Премія-гонорар від 3000 до 6000 гривень. Термін подання: до 20 січня 2018 року.
Надсилати – lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com
Ви можете придбати журнал "Дніпро" за 2017 рік у редакції ж. Дніпро (м. Київ, Довженка 7) за 150 гривень і поштою - за 165 гривень. Контакти : тел. 4541280 , e-mail info@dnipro-ukr.com.ua або peredplata@dnipro-ukr.com.ua. Індекс для річної передплати 37583

Зображення користувача Andriy.

Додаток
Журнал "Дніпро" оголошує конкурс на цікавий офісний серіальний роман, мелодрама, де виробничі персонажі настільки переплелись у своїх коханнях, заздростях, ненавистях, підлабузництвах, кар’єризмі…людяності. (Щоб - по сторінок 20-40 в кожний номер з інтригою наприкінці). Вартість кожної частини 3000-9000 гривень. Термін перших двох частин до 30 січня 2018. Тільки одна перша частина не приймається. Надсилати – lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com Ви можете придбати журнал "Дніпро" за 2017 рік у редакції ж. Дніпро (м.Київ, Довженка, 7) за 150 гривень і поштою - за 165 гривень. Контакти : тел 4541280 , e-mail: info@dnipro-ukr.com.ua або peredplata@dnipro-ukr.com.ua . Індекс для річної передплати: 37583

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання