Еменесники не дали рахівчанину поплисти долі Тисою

22-річний Анатолій, що за словами очевидців був на підпитку, вирішив стрибнути з 6-метрового мосту у самому центрі Рахова. Місцеві мешканці та гості міста, що прибули того дня на фестиваль, намагалися спинити хлопця. Але той зміг вирватися, перелізти через огорожу та стрибнув вниз головою у Тису, глибина якої під мостом ледве сягає двох метрів.

Працівники МНС отримали повідомлення від стурбованих свідків події о 21:15. На дворі вже стемніло, тож і ніхто з людей не міг розгледіти Анатолія у гірській річці. За декілька хвилин бойовий розрахунок, озброївшись ліхтарями, вже розпочав пошукові роботи по руслу річки. Старший пожежний Василь Каленюк дуже швидко виявив потерпілого. Хлопець лежав у воді метрів за 30 від мосту, зачепившись за кам’яну брилу.  Рятувальник застрахував себе мотузкою та пішов вбрід бурхливою водою. На щастя, хлопець був при свідомості. Але, дезорієнтований та шокований, не міг нормально пересуватися. Тож Василь самотужки доправив неборака на суходіл, де колеги допомогли йому піднятися на двометровий берег. Як повідомив кореспонденту Zaholovok.com.ua т.в.о начальника Центру пропаганди Головного управління МНС у Закарпатській області Олег Шрамко, травмованого хлопця рятувальники одразу ж відвезли до приймального відділення районної лікарні, де ним зайнялися медики.

До речі, за словами Олега Шрамко, для Закарпаття такі випадки, коли працівників МНС викликають для того, аби ті врятували самогубців – одиничні. І, насамперед, це НС пов’язані з висотою, або утопленням.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання