Екоінспекція виявила порушення у Воловецькому лісовому господарстві

З метою перевірки фактів порушення вимог природоохоронного законодавства, викладених у зверненні гр. С., Державна екологічна інспекція у Закарпатській області провела позапланову  перевірку ДП “Воловецьке ЛГ”.

В ході здійснення заходу державного нагляду (контролю) встановлено  пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту, що є порушенням Лісового Кодексу України. За результатами перевірки державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області  посадову особу  ДП “Воловецьке ЛГ” притягнуто до адміністративної, накладено штраф. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 665 “Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу” проведено розрахунок збитків на загальну суму 6307 гривень та пред’явлено претензію для добровільного відшкодування.

В разі залишення претензії без відповіді Інспекцією буде передано справу до Господарського суду Закарпатської області щодо примусового стягнення зазначеної суми, - повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання