Едгар Токар – представник Президента в Мукачеві

Едгар Токар – представник Президента в Мукачеві

І єдина реальна альтернатива політичним кланам.

32-річний Токар Едгар – абсолютно нова людина в політиці. Успішний підприємець з Лалова за коротку передвиборчу кампанію наростив свій рейтинг до майже нереальних для новачка 49% і вже зіпсував купу нервів своєму головному конкуренту і незмінному нардепу Балозі.

Долучившись до команди Зеленського спочатку як волонтер, пройшов непростий відбір та перевірку на чесність, виборовши право представляти президента у 69-му окрузі.

– Власним прикладом президент довів, що без обману, брудної кампанії, родинних кланів, політичних зв’язків та великих грошей можна перемогти. Що кожен з нас може змінювати майбутнє вже зараз, - каже сам Токар про своє рішення йти в політику зі «Слугою народу».

Особливо наголошує на тематиці розвитку туризму та вільного підприємництва, бо переконаний – Закарпаття має стати східноєвропейським центром рекреації та відпочинку. І обіцяє лобіювати максимальні повноваження та бюджетні преференції місцевим громадам.

ТОКАР ЕДГАР від політичної партії «Слуга народу» - єдина альтернатива мукачівським кланам, які останні 15 років живуть за рахунок бюджету та владних посад.

Шукайте прізвище Токар від «Слуги народу» в бюлетені округу №69 21-го липня! І голосуйте «ЗА» справжнього ЗЕкандидата! Зробимо їх ще раз!   

      

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання