Новини

Двом тячівцям загрожує 10 років неволі за наркоторгівлю

Вдома збували громадянам канабіс та метамфетамін  двоє жителів Тячівського району. 


Як повідомили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури, мешканець с. Біла Церква попередньо купував наркотик, розфасовував і за грошові кошти збував місцевому населенню (ч. 2 ст. 307 КК України). Такі факти розповсюдження задокументовано за процесуального керівництва Тячівської окружної прокуратури на початку цього року. Тоді ж проведено санкціонований обшук житла фігуранта, під час якого виявлено частину готового до збуту «товару», а його власник і сам перебував під впливом наркотиків.

А жителя смт. Тересва обвинувачують не лише у розповсюдженні психотропів (ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України), а й в організації та утриманні місця для їх незаконного вживання (ч. 1 ст. 317 КК України). Він збував громадянам метамфетамін та одразу ж надавав підсобне приміщення для його вживання. Його протиправну діяльність також було припинено взимку цього року за процесуального керівництва Тячівської окружної прокуратури.

Обвинувальні акти щодо вказаних  закарпатців скеровано на розгляд судів області. Їм може загрожувати до 10 років позбавлення волі та конфіскація усього належного майна.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі



 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.