Двоє ужгородців у себе вдома підробляли закарпатський коньяк

Двоє ужгородців у себе вдома підробляли закарпатський коньяк

Чоловіки підробляли продукцію відомих марок «Закарпатський», «Карпати», «Ужгород»  і «Тиса». Цех по розливу фальсифікату обладнали в підвальному приміщенні будинку за місцем проживання одного з чоловіків.

Міліціонери певний час спостерігали та документували протиправну діяльність торгівців. Нічого не підозрюючи, під пильним спостереженням оперативників, чоловіки попалися, як то кажуть, на «гарячому», під час продажу свого фальсифікованого продукту.

Під час санкціонованих обшуків у помешканнях правопорушників правоохоронці виявили і вилучили: 160 літрів спирту, 20 пляшок "паленого" коньяку «Закарпатський», «Ужгород» і «Тиса» з наклеєними марками акцизного збору, 325 марок акцизного збору, 125 етикеток для коняку «Тиса», 91 етикетка для коняку «Карпати», 25 етикеток для коняку «Ужгород», 200 нових металевих жовтих кришок з червоним надписом  «Тиса», 14 корків для марочних коньяків -- «Карпати», «Ужгород»  і «Тиса» та обладнання для кустарного виробництва фальсифікату.

«З допомогою побутового обладнання «коньякороби» виготовляли фальсифіковані алкогольні напої і розливали їх у пляшки, після чого розповсюджували продукцію по розгалуженій системі на території Ужгорода», - розповідає заступник начальника Ужгородського міськвідділу міліції підполковник Василь Довганич.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років, – повідомляє УМВС України в Закарпатській області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...