Новини

Доставка піци в Білій Церкві - вигода та поради

Цю культову італійську страву найчастіше замовляють додому. Оцінити вигідні пропозиції щодо доставки піци в Білій Церкві дозволить рейтинг найкращих закладів, складений на підставі відгуків клієнтів.

Топ найкращих піцерій з безкоштовною доставкою

У закладах міста діють різні умови доставки:

 • У мережі ресторанів Monopizza автоматизація процесів дозволяє скоротити час приготування піци до 15, а в деяких випадках до 6 хвилин. Кур'єру потрібно не більше 30 хвилин, щоб привезти замовлення і вручити клієнту гарячий, ароматний коржик з начинкою. У піцерії приймають замовлення від жителів околиць. І тут дорога займає близько години. На вартість доставки відстань не впливає. Мінімальне замовлення 150 грн відповідає середній ціні за страву: послуги кур'єра не включають.
 • При замовленні піци у Top Food клієнт не сплачує кур'єру, якщо вартість замовлення перевищує 250 гривень. Такі умови пропонують мешканцям Білої Церкви та Чорноморська. Для інших територій доставки діють тарифи таксі.
 • "Сітій Куме" обіцяє безкоштовний виїзд кур'єра в межах міста за замовлення від 350 гривень. Час очікування іноді досягає півтори години. Іногородні клієнти платять за послуги за окремим тарифом, який залежить від відстані.
 • Аналогічні умови діють і в піцерії "Челентано".

Найкращим закладом покупці називають Monopizza. Пов'язано це з якістю готових страв та швидкістю доставки.

pizza

Чому замовлення вигідно робити у «Монопіцці»

Переваги Monopizza:

 • Іменинникам не доведеться ламати голову, чим нагодувати гостей. Клієнти в день народження отримують у подарунок знижку 20% від вартості замовлення.
 • Вигідними є пропозиції, за якими на 2-3 страви з меню виставляють фіксовану ціну. Економія іноді сягає 50%. Асортименти постійно змінюють. В рамках пропозиції клієнт може придбати і звичайну піцу з куркою та грибами, і дорожчий варіант із прошутто та грушею.
 • Меню вражає різноманітністю. Коржик з начинкою за смаком легко підберуть і м'ясоїди, і вегетаріанці. Свій варіант знайдуть і любителі незвичайних поєднань продуктів.
 • Піцу готують на основі тіста з крафтового борошна без додавання дріжджів. Такий продукт корисний для здоров'я.
 • Клієнтам не висувають додаткових умов для безкоштовної доставки, як у інших закладах.

Готову піцу можна отримати 2ма способами:

 • Забрати самостійно, якщо ви недалеко від ресторану.
 • Скористуватися послугами кур'єра. Замовлення можуть доставити і на певний час. Це дуже зручна послуга, оскільки дозволяє уникнути затримок через непередбачені умови на дорогах.

Оформити замовлення легко на сайті закладу. На головній сторінці опублікована інформація про асортимент та діючі акції. У розділі доставки розміщено схему, де позначені райони із зазначенням періоду очікування кур'єра. Достатньо відзначити адресу на карті, щоб система розрахувала середній час доставки блюда.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.