До Синевира повертається масштабний фольклорний фестиваль

До Синевира повертається масштабний фольклорний фестиваль

Через відсутність нормального фінансування  обласний фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" певний час не проводився. 

Як розповіли у прес-службі Закарпатської ОДА, 21 серпня у селі Синевирська Поляна на Міжгірщині пройде великий фольклорний фестиваль. Його ціль - не лише розвиток місцевої культури і звичаїв, але і  презентація туристичних атракцій Закарпаття приїжджим гостям свята.  Головною родзинкою фестивалю, як можна здогадатися з назви, є закарпатське озеро Синевир. Нагадаємо, у 2008-му році його визнали  одним із "Семи природних чудес України".

Фестиваль "На Синевир трембіти кличуть" вперше провели з ініціативи Геннадія Москаля у 2009 році, однак, згодом на його проведення не вистачало коштів.  Цьогоріч керівництво краю прогнозує тисячі відвідувачів. Всі гості фестивалю зможуть пройти  в урочистій ході 800-метровим шляхом угору до  озера Синевир. Саме воно стане головним місцем проведення розваг. 

О 14.00 тут пройде урочисте відкриття фестивалю, виступатимуть фольклорні колективи краю. На сцені  будуть і особливі гості -  Національний академічний ансамбль пісні і танцю "Гуцулія" та  народний артист України Василь Зінкевич. останній присвятить виступ 50-річчю власної творчої діяльності та 45-річчю створення першого українського мюзиклу "Червона рута".

До слова, 22 серпня, Василя Зінкевича можна буде почути в Ужгороді, у Закарпатському облмуздрамтеатрі, де він співатиме на урочистому концерті до Дня незалежності.  Цей концерт також розпочнеться о 14.00, вхід буде вільним. Також подивитися виступи із свята можна буде онлайн на телеканалі "Тиса-1". 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання