До реєстру Мукачівської міської ОТГ внесено майже 92 тис. осіб

До реєстру Мукачівської міської ОТГ внесено майже 92 тис. осіб

Актуалізації реєстру Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Реєстр Мукачівської міської ОТГ діє в місті більше трьох років та і надалі триває робота над подальшим формуванням електронного реєстру.
У реєстрі територіальної громади Мукачівської міської ОТГ внесено 91659 осіб (місто Мукачево, села Нижній Коропець, Шенборн, Павшино, Нове Давидково, Лавки, Дерцен).
Загалом в ОТГ проживає 49 896 жінок (54%) та 41 763 чоловіків (46%).
Ті мешканці, дані яких внесено до реєстру територіальної громади, зможуть отримати спрощений доступ до цілого переліку адмінпослуг. Їм вже не потрібно буде звертатися за отриманням різноманітних довідок про зареєстрованих осіб для підприємств міста (водоканал, вивіз сміття), при записі дітей в садочок, до школи, при отриманні субсидії, пільги, допомоги тощо. Також не потрібно буде приносити ксерокопії паспортів та ідентифікаційних податкових номерів.
Щоб внести свої дані або ж оновити їх у Реєстрі Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, мешканцям потрібно одноразово подати у Центр надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради (пл.Духновича Олександра, 2), або на віддалених робочих місцях ЦНАПу, які знаходяться в приміщеннях старостатів приєднаних населених пунктів ( села Нижній Коропець, Шенборн, Павшино, Нове Давидково, Лавки, Дерцен) такі документи:
- оригінали паспорту і ідентифікаційного податкового номеру усіх зареєстрованих осіб, ID–картки та витяги з Єдиного державного демографічного реєстру/довідки про реєстрацію особи;

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання