Дні Українсько-Польського добросусідства відбудуться у серпні

Дні Українсько-Польського добросусідства відбудуться у серпні

29-го липня делегація Підкарпатського воєводства Республіки Польща на чолі з маршалеком Владиславом Ортилом завітала на Закарпаття. У складі делегації були: в.о. Генерального консула Республіки Польща у Львові Катажина Солек, представник воєводи Малгожата Майка-Онишкевич, представники департаментів та відділів воєводства.

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко та заступник голови облради Петро Грицик тепло зустріли делегацію та провели ділові перемовини у колонному залі облдержадміністрації. 

Участь у зустрічі також взяли: заступник голови облдержадміністрації Ярослав Галас та керівники окремих управлінь і відділів ОДА.

Сторони обмінялися привітаннями та детально обговорили проведення Днів українсько-польського добросусідства, які відбудуться 9 ‒10 серпня цього року.

Як інформував Владислав Ортил, 9 серпня у Центрі промоції лісництва м.Мучне Підкарпатського воєводства Республіки Польща відбудеться економічний форум за участі офіційних делегацій країн Карпатського регіону. А 10 серпня на території Великоберезнянського району Закарпатської області, за словами Ярослава Галаса, після урочистої зустрічі та огляду презентації туристичного потенціалу регіону на пункті пропуску «Лубня – Волосате», українська і польська офіційні делегації відбудуть до с.Вишка, де оглянуть перлину сакральної архітектури – Свято-Михайлівську церкву, гірськолижний курорт «Красія» тощо. Після чого у місцевому готельно-ресторанному комплексі відбудуться перемовини та підписання Меморандуму про співпрацю. 

Як наголосив Ігор Бондаренко, Закарпаття має потужний туристично-рекреаційний потенціал, який треба розвивати. Тож відкриття нових пунктів пропуску на кордоні з Польщею, зокрема «Лубня – Волосате», тільки сприятиме цьому процесу. І це питання необхідно порушувати перед урядами наших держав.

Маршалек Підкарпатського воєводства Владислав Ортил також відзначив важливість відкриття ПП «Лубня – Волосате».

Виконавчий апарат облради

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання