Для торгівлі пивом закарпатцям буде потрібна ліцензія на алкоголь

ДПІ у Виноградівському районі ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляє, що з 1 липня 2015 року почне діяти законодавчо визначена норма щодо віднесення пива до алкогольних напоїв.


Звертаємо увагу на те, що якщо у суб’єкта господарювання є  ліцензія на продаж алкогольних напоїв, то окрему ліцензію на роздрібну торгівлю пивом придбавати не потрібно. Пиво - це насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, який зазначений у товарній позиції 2203 згідно з УКТ ЗЕД та відноситься до алкогольних напоїв (п.п. 14.1.144 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України). В разі ж відсутності у суб’єкта господарювання наявності ліцензії йому необхідно її придбати. Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міста Києва на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі ( Закон України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів).

Нагадуємо, що сплата акцизного податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, - пише ДПІ у Виноградівському районі ГУ ДФС у Закарпатській області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання