Для чого поліцейські прийшли до Брестівської школи

Для чого поліцейські прийшли до Брестівської школи

Працівники ювенальної превенції Мукачівського районного відділення поліції провели правовиховну годину з учнями Брестівської загальноосвітньої школи.

З метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження злочинів та правопорушень з боку неповнолітніх, правоохоронці Мукачівщини постійно проводять у навчальних шкільних закладах профілактичні заходи на правову тематику.

Чергова така зустріч відбулась вчора, 4 грудня, у загальноосвітній школі у селі Брестів. До учнів навідались інспектори ювенальної превенції Мукачівського районного відділення поліції Тетяна Когут та Руслан Клевець.

Поліцейські розповіли підліткам про права і обов’язки, які вони мають згідно з Конституцією України і Конвенції ООН, про роль держави в їх розвитку, та про обов’язки батьків, що стосуються їх виховання.

Інспектори розповіли учням про види проступків та відповідальність, передбачену за них. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейська нагадала дітям і основні правила безпечної поведінки, розповіла про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Також йшлося про запобігання булінгу, про недопущення жорстокості та насильства один до одного.

Довідались учні і про найпоширеніші види злочинів, які вчиняються на території району, за що найчастіше притягують до відповідальності підлітків та які злочини найпоширеніші серед молоді, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадаємо, Закарпатські кінологи познайомили дітей зі службовими собаками

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання