Діти прийшли до закарпатських копів ( Фото)

Діти прийшли до закарпатських копів ( Фото)

На екскурсії в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області побували старшокласники Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Сьогодні, 10 грудня, на екскурсію в Головне управління Національної поліції в Закарпатській області завітали два десятки учнів-десятикласників Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Вітав гостей начальник ювенальної поліції краю підполковник Андрій Курта.

Екскурсія обласним управлінням розпочалась із Ситуаційного центру, де школярам продемонстрували алгоритм дій поліції з часу надходження дзвінка на спецлінію «102».

У коридорі управління гості оглянули стенди, присвячені ліквідації аварії на ЧАЕС, участі закарпатських поліцейських в АТО тощо.

У музеї історії міліції та поліції Закарпаття гостей вітав директор музею Іван Пранничук. Десятикласники з цікавістю розглядали музейні експонати, передовсім зразки вилученої від злочинців зброї, наркотики, фальшиві грошові кошти тощо.

На завершення підполковник Андрій Курта розповів про відбір кандидатів на службу в поліцію й запросив юнаків і дівчат після завершення навчання в школі-інтернаті поповнювати ряди правоохоронців Закарпаття, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання