Діти облаштували квітник у дворику Ужгродської дитячої лікарні. ФОТО

Діти облаштували квітник у дворику Ужгродської дитячої лікарні. ФОТО

Воркшоп для дітей з облаштування квітників у рамках «Майстерні міста» у внутрішньому дворику Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні відбувся сьогодні, 21 червня, у третій із семи днів проведення цього фестивалю. Про це інформує прес-служба міськради.

Координувала, що, де і як краще садити, представник ГО «Екосфера» Катерина Станкевич – за її порадами-підказками висадили понад 100 рослин майже 50 видів. Дворик із квітами матиме не тільки декоративну роль, а й пізнавальну – усі рослини посадили так, як вони  поєднуються в природі, їх позначать табличками з назвами.

До праці долучилися не лише діти та волонтери «Майстерні міста», але й організатори фестивалю, працівники Ужгородської міської ради, медики, головний лікар дитячої лікарні Ігор Рошко.

Нагадуємо, фестиваль «Майстерня міста» триває в Ужгороді до кінця цього тижня на набережній Незалежності, 6, біля будівлі ЦНАПу. Ще один подібний захід за участі екологів та запрошеного експерта з Австрії – Томаса Ротха відбудеться 23 червня о 15:00 на головній локації фестивалю.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...