Діти із Донеччини приїхали відпочити на Закарпаття

Діти із Донеччини приїхали відпочити на Закарпаття

У рамках програми, започаткованої Головою Національної поліції України, генералом Сергієм Князєвим, семеро дітей з Донецької області знайомляться з роботою правоохоронної системи в західних областях України. На Закарпаття приїхали семеро дітей з Донеччини, які знайомляться з роботою поліції в обласних центрах західної частини країни. Програма відбувається за сприяння Голови Національної поліції України, генерала Сергія Князєва. Всі діти – випускники шкіл та майбутні студенти навчальних закладів МВС. Група уже відвідала Рівне, Луцьк та Львів. 

На Закарпатті діти оглянули Ужгородський замок, набережні міста, а сьогодні, 2 червня, вирушили на екскурсію у Словаччину. Під час їх візиту акцент  робиться передусім на роботі поліції:  всі діти, які приїхали на Закарпаття, в майбутньому планують стати правоохоронцями.

Під час поїздки західною Україною та знайомством зі словацькими традиціями діти отримають можливість побачити, як живуть люди в різних куточках нашої країни та за кордоном, і зрозуміти, яким повинен бути сучасний поліцейський у європейській країні, - повідомляє Головне управління Національної поліції у Закарпатській області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання