Депутати схвалили звіт щодо збереження будинку облради і ОДА, як пам’ятку архітектури

Депутати схвалили звіт щодо збереження будинку облради і ОДА, як пам’ятку архітектури

Відповідно до вимог чинного законодавства та на виконання рішення обласної від 7 червня 2018 «Про затвердження Порядку обговорення і внесення на розгляд обласної ради обласних (бюджетних) цільових програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання», на першому пленарному засіданні 12 сесії обласної ради депутата розглянули ряд звітів про результати виконання регіональних програм.

Серед них - про результати виконання Програми фінансової підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарств облдержадміністрації та збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам’ятки архітектури на 2017 рік.

Замовник та виконавець – обласна рада та облдержадміністрація.

Як зазначається в документі, на обслуговуванні обласної ради і облдержадміністрації є адміністративна будівля та автотранспортне господарство. Для їх належного функціонування необхідні відповідні кошти для утримання, ремонту і обслуговування, придбання обладнання, інструментів, інвентарю, інших витратних матеріалів.

За рахунок цієї програми була забезпечена належна робота низьковольтних мереж в адмінбудинку та автотранспортне обслуговування обласної ради та адміністрації, проведено 10 заходів з придбання та утримання обладнання в адмінбудові тощо.

Фінансування за рахунок коштів обласного бюджету - 3165,0 тис гривень.

Усі поставлені торік завдання виконано.

Прес-служба Закарпатської облради

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання