Депутати проситимуть відновити залізничне сполучення Солотвино – Великий Бичків

Закарпатська обласна рада звернеться до Уряду з проханням відновити залізничне сполучення на ділянці Солотвино – Великий Бичків Львівської залізниці.

«Обласна рада та ОДА неодноразово зверталися до Кабінету Міністрів України та органів центральної виконавчої влади щодо можливості відновлення руху поїздів на дільниці Солотвино – Великий Бичків. Відсутність залізничного сполучення з смт Великий Бичків негативно впливає на організацію перевезень пасажирів та вантажів, розвиток торгових відносин між суб’єктами господарської діяльності, створює додаткові незручності для мешканців та туристів.

Крім того, зсувні процеси, які продовжуються на вищезазначеній дільниці, створюють реальну загрозу для експлуатації автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Рогатин – Львів.

Враховуючи як соціальний, так і екологічний аспект зазначеної проблеми, просимо доручити ПАТ «Українська залізниця»  вжити заходів для локалізації зсувних процесів та відновлення залізничного сполучення на дільниці Солотвино – Великий Бичків Львівської залізниці», - зазначається у проекті звернення

Loading...
Зображення користувача Iwan.

То мо' вже за одно варто зробити міст на румунський берег, аби був (13-кілометровим беззупинковим трансзитом через Румунію) вихід на Рахів, Ясіня, Ворохту, Яремче, Делятин, Коломию та Чернівці чи Надвірну та Івано-Франківськ? Мо' варто трохи піднатужитись та долучити пункт про міст на румунський берег?
Деталі тут: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=116024.0

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...