Депутат просить не роздавати землю біля лижних трас на Драгобраті

Депутат просить не роздавати землю біля лижних трас на Драгобраті

Директор департаменту економічного розвитку Закарпатської ОДА, депутат обласної ради Денис Ман сьогодні, 16 лютого, під час засідання сесії звернувся до колег із проханням вплинути на ситуацію, що склалася із виділенням земельних ділянок на Драгобраті.

Денис Ман нагадав, що нещодавно на лижному курорті роздали декілька земельних ділянок, які розміщені впритул до підйомників та лижних трас.

«До мене звернулися власники підйомників з проханням звернутися до вас і вплинути на ситуацію з роздачею землі впритул до лижних трас. Це складає небезпеку і для катання, бо, якщо там буде будівництво, це не нормально, і для розвитку бізнесу», – зазначив Денис Ман.

Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль у відповідь зазначив: «Передайте власникам підйомників, аби належним чином оформляли свої землі, вздовж витягу, до кінця, бо Держгеокадастр їх не бачить».    

Як писав Zaholovok.com.ua, восени 2016 року стало відомо, що понад 10 гектарів на Драгобраті чиновники роздали під сади та городи. Представники Закарпатського обласного управління Держгеокадастру не хотіли  коментувати журналістам виділення землі на курорті, «прикрившись» словами про роздачу ділянок учасникам АТО.Нна полонині Драгобрат уже продавалися кілька земельних ділянок, що розташовані, в більшості випадків, біля підйомників. Кілька оголошень про продаж землі на Драгобраті з’явилися на сервісі OLX місяць тому – 14-19 січня. Більшість ділянок, згідно з даними публічної кадастрової карти, мають призначення для садівництва чи для ведення сільського господарства (на найвисокогірнішому курорті країни!). Цікаво, що у деяких пропозиціях прямо зазначається, що «ділянка під сад-город легко переводиться в ділянку для забудови». 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання