Депутат Добромільський прокоментував вчорашні обшуки щодо підкупу виборців

У коментарі ОПОРІ депутат Закарпатської обласної ради і кандидат у нардепи по 71 округу Петро Добромільський зазначив, що вчорашні обушки у нього двома – «однозначно, що це якесь замовне».

 «Можу прокоментувати тільки одне. Однозначно, що це якесь замовне, ставка на мене як на кандидата у народні депутати. Поки що розбираюся, не можу зрозуміти навіть у чому справа. Прийшли, виламали двері, зробили обшук, подивилися. Знайшли блокнот і бумажки мого плану щоденного роботи, перелякали сім’ю. У них рішення суду на обшук було. Я не можу зараз коментувати на користь конкретно якого кандидата поки що. Не можу поки що зрозуміти. Я абсолютно без поняття на користь у підкупі якого кандидата мене звинувачують. Я сам є кандидатом, як я можу на користь якогось іншого кандидата йти робити підкуп. Сам не маю час свої зустрічі провести, не те щоб ще за когось бігати підкуповувати. І мене це ніхто не просив робити», - зазначив у коментарі комунікаційниці ОПОРИ Петро Добромільський.

Нагадаємо, 15 липня у будинку кандидата у народні депутати по округу №71 (центр – Хуст), чинного депутата Закарпатської обласної ради Петра Добромільського представники правоохоронних органів провели обшуки. Кандидату інкримінують підкуп виборців. 

На сторінці Національної поліції України у Фейсбуку 15 липня опублікували повідомлення про те, що поліція викрила групу осіб в організації схеми підкупу виборців на користь одного з кандидатів на Закарпатті.

«За один голос та голосування виключно за одного кандидата у народні депутати України у виборчому бюлетені громадянам обіцяли 1500 гривень. Наразі проводяться санкціоновані обшуки за місцем мешкання причетних до протиправної діяльності осіб», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, як повідомляють на сайті Національної поліції України, у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборця) Кримінального кодексу України, було задокументовано групу осіб, яка через підпорядкованих посадових та довірених осіб організувала «схему» скуповування виборчих голосів за одного з кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах до Верховної Ради. Наразі правоохоронці проводять санкціоновані обшуки за місцем мешкання осіб, причетних до організації мережі підкупу виборців, - йдеться у повідомленні ОПОРИ.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання