Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко пішла зі своєї палати в ЦКЛ № 5 міста Харкова.
Про це повідомив її адвокат Сергій Власенко.
"Юлія Володимирівна перебуває зараз у кімнаті для зустрічі із захисниками. Вона не зайде в палату, де її тримають разом з іншою засудженою, разом із незаконним караулом, який постійно перебуває у цьому приміщенні. Караул завжди у палаті разом з нею. Цілодобово. Вона спить , а біля неї, біля ліжка сидить людина. Вона снідає - біля неї сидить людина. Вона обідає, біля неї сидить людина ", - сказав Власенко.
Він повідомив також, що в кімнаті для зустрічей із захисниками є тапчан, стіл і крісло.
Власенко також зазначив, що станом на 15:00 понеділка екс-прем'єр відмовилася від медичних процедур.
"Станом на сьогодні, на 15 годин - так (відмовилася - ред.). Вона чітко сформулювала свої умови: ніяких людей чоловічої статі в охороні, зняття незаконного відеоспостереження та виведення варти з тюремної палати в якій вона перебуває", - сказав Власенко.
Крім того, він не виключає, що в інтернеті може з'явитися нове відео з палати його підзахисної для того, щоб відвернути увагу від її акції громадянської непокори.
"Я не виключаю, що зараз Янукович і його команда почнуть діяти своїми звичними методами і, щоб відволікти увагу від заяви Юлії Тимошенко, почнуть з'являтися якісь чергові відео з палати, знову будуть розкривати електронні скриньки, фальсифікувати якісь речі і вкидати їх", - сказав Власенко.
Кореспондент
Новини інших ЗМІ
ВОР Должен сидеть в ТЮРЬМЕ...
ВОР Должен сидеть в ТЮРЬМЕ...
Кимната для побачень в
Кимната для побачень в больныци - це що? У нас это фойе или корридор. Тимоха шо поменяла комфортную палату на проходной корридор? И ей там поставят койку на сквозняке? Ну явно пора в дурку.
А Жюля случайно не забыла,
А Жюля случайно не забыла, что она сидит? Охрана ей нужна обязательно: во-первых она опасна для общества, во-вторых её грохнут без охраны за все её "благодеяния".Её вообще место возле параши, а то постоянно воняет через своего адвоката на всю страну.