Новини

Володимир Кличко відкрив у Буштино на Закарпатті спортивний майданчик. ФОТО

Сьогодні Володимир Кличко відкрив уселищі Буштино на Закарпатті дитячий спортмайданчиквід Фонду братів Кличків та Фундації Кока-Кола. 

Дотепер в селищі Буштино взагалі не було дитячих спортивних майданчиків. 16 вересня 2012 року в самому центрі селища, в якому проживає 8500 мешканців, в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» був встановлений новий сучасний спортмайданчик для діток. Місце для майданчика обрано якнайкраще – поряд знаходиться житловий масив з дев’яти 5-поверхівок, напроти розташовано дитяче кафе, куди часто приїжджають зі своїми дітьми навіть жителі навколишніх населених пунктів, та дитячий садочок із музичною школою, а неподалік – буштинська гімназія.

У 2005 році Фонд братів Кличків  започаткував проект «Клич друзів – граємо разом!». В результаті, того ж року у Києві було відкрито 10 дитячих спортивних майданчиків. Вже через рік, у 2006 році, до проекту доєднався потужний партнер – компанія «Кока-Кола Україна». З 2009 ж року проект здійснюється за підтримки Фундації Кока-Кола, яка реалізовує благодійні проекти компанії Кока-Кола по всьому світу.

З 2007 року проект проводиться на конкурсній основі. Цього року до участі у ньому запрошувались батьки та їхні діти, які  разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри. 

Цієї весни на конкурс надійшло майже 130 листів-заявок, серед яких обрали 12 найкращихвід родин з Києва, Луганська, Миколаєва, Тернополя, Хмельницького, Бахчисараю та інших населених пунктів України. У листах учасники не лише розказали про своє активне дозвілля, але й запропонували  цікаві спортивні програми, які вони планують реалізувати на нових спортивних майданчиках.

Більше 10 конкурсантів претендували на 1 майданчик, тому організаторам було нелегко обрати 12 найкращих листів-заявок. Переможці конкурсу впродовж цього літаотримають сучасний спортивний майданчик  прибудинкового формату, який відповідає екологічним вимогам та вирізняється яскравим та стильним дизайном.

Володимир Кличко,Голова Наглядової Ради Фонду братів Кличків, абсолютний чемпіон світу з боксу:«Ми хочемо спонукати  дітей та їхніх батьків до активної життєвої позиції, дати їм відчуття того, що спільні зусилля та праця винагороджуються, що мрія здійснюється, якщо до неї наполегливо йти. Адже наші майданчики - це винагорода для найбільш згуртованих, цілеспрямованих та наполегливих. Сподіваюсь, що на таких майданчиках зроблять перші кроки у спорт майбутні чемпіони, так, як свого часу зробили ми. Немає нічого неможливого, якщо цього по-справжньому прагнути. Ми вдячні нашому партнерові  - Фундації Кока-Кола, яка дає можливість малечі втілювати цю мрію в життя та щоденно займатися  спортом».

Олеся Жулинська,Директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» від імені Фундації Кока-Кола:«Наша Компанія працює у понад 200 країнах світу та підтримує проекти, спрямовані на розвиток культури здорового сімейного дозвілля та активного способу життя. Таким чином, через Фундацію ми втілюємо в життя стратегію корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії».

Відкриття спортмайданчика у Буштиноорганізатори перетворили на справжнє спортивне свято з різноманітними естафетами та конкурсами. Всі учасники події окрім приємних подарунків на згадку отримали від організаторів порадник для батьків «Активне і здорове життя», який був розроблений Фондом братів Кличків та Фундацією Кока-Кола.

Цього літа вже були відкриті спортмайданчики у рамках проекту у Черкасах,  Коростені, Хмельницькому, Тернополі, Луганську, Есхарі,Бахчисараї, Ахтирці та Комсомольську.

Більше фото у розділі Фоторепортаж.

Comments
Гість (не перевірено)

А мені не сподобалось.Нічого цікавого на відкритті не будо Кличко щось бурмотів собі під ніс я нічого і не чула і не бачила. Майданчик був збудований задовго до відкриття.Згодом нам з подругою стало зовсім не цікаво і ми пішли геть.

нд, 16/09/2012 - 21:46 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.