Активістку жіночого руху FEMEN Яну Жданову, яка здійснила в четвер «секс-напад» на предстоятеля Російської православної церкви, патріарха Московського Кирила на початку його візиту до України, засудили до 15 діб адміністративного арешту – максимально можливого покарання за статтею про дрібне хуліганство Кодексу про адміністративні правопорушення, повідомив рух.
За цим повідомленням, суддя Бориспільського міськрайонного суду в Київській області виніс цей вирок уже близько 8-ї години вечора, чекаючи на прокурора з Києва.
У четвер на прибутті патріарха Московського Кирила до міжнародного летовища «Бориспіль» активістка FEMEN, традиційно оголившись до пояса, кинулася до нього з вигуками «Изыди вон», як у російській церкві виганяють бісів. Її відразу затримали.
Её нужно судить-за
Её нужно судить-за сексуальное домогательство!
православні такі
православні такі православні))))
Триста, майже беззбройних,
Триста, майже беззбройних, юнаків, під Крутами, грудьми стали на захист Україну від комуняцьких завойовників з Москва. Вчора відбувся повторний подвиг - одна дівчина грудьми стала на захист православ’я в Україні від московських завойовників, але уже з хрестами і у рясах, а не з партквитками членів ВКП(б) та у будьонівках з червоними зірками. Так було і так буде завжди, допоки дорослі дяді і тьоті хизуватимуться на телеекранах та мітингах з виглядами сердитих та безстрашних борців за Україну.
У відповідь до Триста, майже беззбройних, від Віктор Борківський (не перевірено)
С точки зрения здравого
С точки зрения здравого смысла стоять в обороне безоружными против вооружённого врага - дурь, такая же как и защищаться голыми сиськами.Да и что эта дурочка защищала? Лечиться ей надо!
Чого вона полізла на цього
Чого вона полізла на цього імпотента?
гундяй приехал делиться
гундяй приехал делиться опытом фарцовки, создает сеть контрабандистов под прикрытием.
Вот теперь пусть наводит
Вот теперь пусть наводит чистоту на улицах или в туалетах столицы . За 15 суток можно внести весомый вклад в чистоту.А вообще надо бы к ней в компанию добавить и её спонсора , дающего деньги на проведение этих идиотских акций.