Новини

Архітектор Владислав Ганзел прокоментував ситуацію з парком Перемоги

Сьогодні, 17 червня, під час громадських слухань щодо облаштування території парку 40-річчя Перемоги в Ужгороді після численних і надто емоційних обговорень і суперечок слово взяв відомий закарпатський архітектор, який брав участь у проектуванні парку Перемоги, Владислав Ганзел.

За його словами, у 80-роках був розроблений детальний проект облаштування території парку Перемоги, однак, остаточно він так і не був затверджений. Однак, щодо будь-якого будівництва (хоспісу, торгового центру, кафе та ін.)  на цій території Владислав Йосипович зазначає: «Таке питання треба винести на містобудівну раду. Я думаю, що там не дадуть дозвіл. Там будувати заборонено».

Архітектор також торкнувся ситуації  нечесного вирішення спірних будівельних  питань: «Простого забудовника можна наказати, але тих, хто прикривається хрестом… Я сам є християнином. Проектував кілька церков і монастир у  Зарічеві. Прошу: робіть так, аби було чесно», –  зазначив Владислав Ганзел.

«Не треба чіплятися до земельної ділянки, котра є проблемною і забудова буде вам заборонена», – прокоментував питання будівництва хоспіса  на території парку Владислав Йосипович.

Щодо безладу у будівельних справах у місті  архітектор зазначає: «У нас у цьому питанні є така кон'юнктура: кожен голова міста зручно обирає собі архітектора. Мери міняються, але архітектор має бути господар».

Довідка:

Владислав Йосипович Ганзел –  Голова правління Закарпатської обласної організації Національної спілки архітекторів України, заступник голови правління Спілки професійних художників Закарпаття, заступник голови творчого об'єднання словацьких митців Закарпаття. 

Comments
Наталія (не перевірено)

А може вислухаєте незалежного архітектора, та спеціалістів лікарів,простих людей - інтелігентів(а не замовну масу), і знову - це не парк, а зелена зона. Як можна вірити журналістам, які пишуть неправду. До цієї публікації поважала ваше інтернет видання, але після того, коли ви розміщуєте неправдиву інформацію довіра зникла. Ви просто покажіть відзнятий сюжет так званих громадських слухань, хай всі люди побачать як це було, де культура тих людей , які відстоюють так званий парк...

чт, 18/06/2015 - 12:10 Постійне посилання
Anya

У відповідь до від Наталія (не перевірено)

Пані Наталіє, ще раз прошу, скажіть, де написали неправду. І ще раз кажу: обидві сторони повелися недобре. І це не тільки моя думка.

чт, 18/06/2015 - 12:57 Постійне посилання
Наталія (не перевірено)

Неправда в тому, що ви зелену зону називаєте парком. Так це не Ваша думка,думка невеликої частини людей, які далекі він законності та моральності. Без моралі та інтелігентності вели себе представник так званої громадської ради на чолі з так званим Пересоляком. З самого початку він себе обрав головою і вів засідання упереджено та нечесно. Якщо Ви чесний журналіст, тоді пишіть об"єктивно та правдиво.

чт, 18/06/2015 - 15:13 Постійне посилання
Anya

У відповідь до від Наталія (не перевірено)

Документи щодо визначення території - не в порядку. Про це говорилося на засіданні кілька разів. І Ви, напевно, також це чули і знаєте.

чт, 18/06/2015 - 15:29 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.