Чопські прикордонники у вагоні з рудою знайшли 2000 пачок сигарет

Чопські прикордонники у вагоні з рудою знайшли 2000 пачок сигарет

У залізничному пункті пропуску «Павлово», прикордонний наряд відділу «Паладь Комарівці» спільно з представниками митниці під час перевірки потяга закордонного прямування знайшли партію сигарет, які мали потрапити до Словаччини.

В одному з напіввагонів під сипучим вантажем руди було виявлено 2000 пачок сигарет “Джин Лінг”. Сигарети знаходились в картонних ящиках, що були загорнуті в поліетилен. В результаті тютюнові вироби вилучено та оцінено на суму 12000 гривень.

Ще 578 пачок сигарет чотирьох різних марок виявили правоохоронці у пункті пропуску «Тиса». Громадянин Угорщини, який повертався додому, вирішив запастись українським тютюном, попередньо запакувавши куриво у коробки для кондитерських виробів. Але поведінка 51-річного чоловіка викликала у прикордонників з митниками підозру, яка згодом підтвердилась і у багажному відсіку було виявлено зазначені тютюнові вироби. Сигарети було вилучено встановленим порядком та оцінено на суму майже 3500 гривень, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону/

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання