Чим сьогодні займаються ужгородські комунальники

Чим сьогодні займаються ужгородські комунальники

Сьогодні в Ужгороді працівники “Закарпателектробуду” на вулиці Степана Руданського відновлюють лінію вуличного освітлення, ремонтують трансформаторну підстанцію на перехресті вулиць Проектна - Юрія Гагаріна та замінюють лампи вуличного освітлення на вулиці Міклоша Берчені.

“УжАгромікс” підстригає живі огорожі по місту та висаджує квіти на площах Богдана Хмельницького, Дружби Народів, Поштовій. На вулиці Миколи Бобяка працівники “Прибиральник+” займаються генеральним прибиранням вулиці та косять зелені зони. Також зелені зони косять на вулиці Минайській.
На кладовищі “Барвінок” та в мікрорайонах Радванка і Доманинці прибирають та вивозять сміття.

Вночі прибирали вулиці за допомогою спецтехніки. Несанкціоновані сміттєзвалища ліквідовують на вулицях 8 Березня, 28, Михайла Грушевського,4-6,39,47,49,55, Олександра Можайського, 30,32,34. Працівники обслуговуючих підприємств займаються ручним прибиранням вулиць та закріплених за ними територій.

У рамках капітального ремонту на вулиці Перемоги встановлюють бордюри та роблять щебеневі основи. Триває реконструкція вулиці Олександра Можайського. На вулиці Шумній роблять каналізаційні колодязі та бордюри. Капремонт тротуарів продовжують робити на вулиці Марії Заньковецької та на площі Корятовича. На площі Шандора Петефі влаштовують покриття з кам'яної бруківки та плитки, тривають також поточні ремонти на вулиці Олександра Довженка та в Боздоському парку.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міськради

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання