Новини

Чи кредитують сьогодні українські банки, розкажуть в Ужгороді

У четвер, 27 березня, о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання в рамках проекту Фінансового клубу, започаткованого у прес-клубі минулого року.Із  журналістами зустрінеться Майя Вінніченко, експерт, начальник відділення в м. Ужгороді Львівської філії Акціонерного Банку «ПІВДЕННИЙ».

Під час засідання журналісти дізнаються про найбільш поширені кредитні продукти для юридичних та фізичних осіб, які пропонують банки України. Представникам ЗМІ розкажуть про сучасні тенденції та методологічні особливості кредитування, на які слід звернути увагу потенційним позичальникам при укладенні договору кредитування, а також докладно буде освітлено вимоги банків до кредитоотримувачів та механізми банківського кредитування господарюючих суб’єктів та бізнесу.

Кредит завжди був та залишається важливим важелем у стимулюванні розвитку виробництва. Кредит забезпечує трансформацію грошового капіталу в позичковий і виражає стосунки між  кредитором та позичальником це і є основним стимулом прогресуючої економіки держави.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.