Новини

Через паводок у Рахівському районі 20 будинків досі перебувають у зоні зсувів ґрунту

Внаслідок паводку у Рахівському районі зафіксовано 29 зсувів ґрунту об’ємом понад 4 тис кубометрів. Наразі 20 житлових будинків досі перебувають у зоні зсувів ґрунту.


Про це сьогодні, 21 липня, під час брифінгу повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За його словами, загалом внаслідок паводку на Рахівщині було затоплено 192 дворогосподарства, 93 житлові будинки, 2 дороги обласного та 10 доріг місцевого значення. Зруйновано 3 житлові будинки, 1 трансформаторна станція, 5 кілометрів дороги обласного значення та більше 10 кілометрів лісових доріг. Крім того, зруйновані 4 ділянки берегоукріплень, понад 50 мостових переходів у населених пунктах, а також більше 48 лісових мостів.

«Три житлові будинки зруйновані не повністю, проте там стан стін такий, що є велика вірогідність, що проживати у цих будівлях люди більше не зможуть», – уточнив Анатолій Полосков.

Як писав Zaholovok.com.ua, від паводку на Рахівщині постраждали п’ять сіл  – Ясіня, Лазещина, Чорна Тиса, Луги та Богдан. Проте, найбільших руйнувань зазнав присілок Стебний, що є частиною смт Ясіня.  Сума збитків наразі складає понад 160 мільйонів гривень.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.