Новини

Паводок на Рахівщині завдав збитків на понад 160 мільйонів гривень

Сума збитків внаслідок паводку у Рахівському районі становить понад 160 мільйонів гривень. Про це сьогодні, 21 липня, під час спілкування із журналістами повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.


За його словами, від паводку постраждали п'ять сіл у Рахівському районі - Ясіня, Лазещина, Чорна Тиса, Луги та Богдан. Проте, найбільших руйнувань зазнав присілок Стебний, що є частиною смт Ясіня.  

Комісійні бригади, які працювали на Рахівщині вже кілька днів, попередньо оцінили збитки у 160 мільйонів гривень . 

"Попередня сума збитків складає 160 мільйонів гривень. Це збитки як приватних домогосподарств, так і об'єктів комунальної власності. Ми дуже сподіваємося на підтримку Уряду для відшкодування збитків місцевим мешканцям", сказав Анатолій Полосков.

Голова ОДА також уточнив, що наразі невідомо, якою буде сума, виділена Кабміном для компенсацій, оскільки у попередні роки Закарпатська область отримувала різні суми відшкодувань, зазвичай значно менші, ніж реальні збитки. 

"У 2020 році сума збитків внаслідок паводку на Закарпатті становила 169 мільйонів гривень, з державного бюджету область отримала 67 мільйонів. Як буде в цьому році - говорити поки зарано, ми дуже розраховуємо на допомогу Уряду", підкреслив Анатолій Полосков.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.