"Час на каву" у Voto-кафе з Іванкою Войтович

"Час на каву" у Voto-кафе з Іванкою Войтович

З 12 серпня в ужгородському арт-кафе "Voto " (Волошина, 24) відкривається виставка Іванки Войтович «Час на каву».

 

Попри складні і хвилюючі часи в державі, необхідно знайти час, щоб хоч на мить  час відволіктися, зануритися у світ приємних думок, який супроводжується ароматом і смаком кави. Адже картини Іванки створені і придумані саме в такі моменти.

Улюблений напій і рідне місто – Ужгород, надихнуло художницю, яка нині живе у Львові, на створення нових полотен. Їх Іванка спочатку запрезентує в Ужгороді.

 

Твори Іванки абсолютно впізнавані і відрізняються екстравагантністю та індивідуальною манерою. Натюрморт як основний жанр творчості захоплює своєю метафізичністю, що межує з прихованим еротизмом та спробою проникнути через предмет у людську підсвідомість. Позитивізм, що присутній у творчості Іванки, надає її творам особливої інтер’єрності та елегантності...

 

Іванка Войтович

1976 Народилася в Ужгороді. Колоритне місто та середовище відомих батьків-художників мали вплив на формування естетичних поглядів та бажання стати Художником. 

1991-2000 Навчання в Ужгородському коледжі мистецтв ім. А. Ерделі та Львівській Академії мистецтв.  

З 1998 року розпочала активну виставкову діяльність як в Україні так і за її межами. Оганізатор і куратор багатьох мистецьких проектів.

 

 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...