Бондаренко зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

Сьогодні, 14 серпня, у камінному залі облдержадміністрації Ігор Бондаренко зустрівся з делегацією Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі до складу якої увійшли керівник Івано-Франківського відділення СММ ОБСЄ Девід Піге, спостерігач Денеш Декань, офіцер відділу безпеки Анатолій Дзізінський.

Голова облдержадміністрації привітав високих гостей і подякував за візит, висловивши сподівання на дружні робочі стосунки.
Керівник делегації Девід Піге зазначив, що в місії вже склався високий рівень співпраці з Закарпатською облдержадміністрацією і завданням місії є допомога у вирішенні проблем. Члени делегації цікавилися можливими шляхами вирішення екологічних проблем Солотвинського солерудника, який нині становить загрозу для всього дунайського басейну. Зазначив, що розроблено програму реабілітації солерудника і для її впровадження потрібна допомога влади.

Також підняли питання внормування життєдіяльності ромів у місті Берегово. Є інформація, що нині чимало мешканців тамтешнього табору потерпають від фізичного насильства, погроз, корупції під час виплат коштів на дітей. Ці питання підняли, бо завданням місії ОБСЄ є також спостереження за дотриманням прав людини.

–       У нас є проблеми і ми про них знаємо, – сказав Ігор Бондаренко. – Колись потужний Солотвинський солерудник свого часу штучно знищили, щоб прибрати конкурента аналогічного артемівського підприємства. Нині солерудник потрібно відновлювати, він має економічну перспективу. Так само вкрай потрібно зайнятися вирішенням екологічних проблем регіону, аби Дунай не став морем. Ми будемо боротися з цим. Також нам відомо про проблеми ромів, яких у нашому краї мешкає чимало і не лише в Берегові. Обласна влада постійно приділяє увагу цій проблематиці. Я вдячний вам за зустріч, надану інформацію, яка буде корисною у роботі, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання