Голос жінки має силу - унікальний адвокаційний проект

Голос жінки має силу - унікальний адвокаційний проект

"Голос жінки має силу" - унікальний проект, котрий має на меті вирішувати питання, пов'язані з жінками-ВПО, де уповноважені органи не можуть нічого вдіяти.

Мені пощастило стати учасником першої з чотирьох наявних шкіл, а саме - Адвокація ВПО. З цим терміном я зіштовхнулась ледь не вперше. Тренінг тривав чотири дні(чотири заїзди по чотири дні) в резиденції під Києвом. Потрібно відмітити, що це ідеальне місце для засвоєння нових навичок, адже це повна ізоляція від буденних проблем. Це місце дозволяє зосередитись на важливих речах, але водночас і розслабитись завдяки домашній атмосфері.

Тренінг зібрав громадських діячів, юристів, студентів юридичного та політологічного факультетів з 7 регіонів країни. Людей з величезним досвідом та практикою в адвокаційній справі та юридичних питаннях, а також зовсім юних студентів, що дало чудову змогу перейняти цей досвід під час практичних кейсів. Ця школа дала мені зрозуміти, що немає нічого неможливого, а також те, що допомогти можна усім, хто цієї допомоги потребує, особливо у такий складний для країни час.

"Випускники" тренінгу з Ужгорода наразі передають отриманий досвід місцевим активістам, котрі не змогли відвідати школу. 

Надзвичайно тішить, що окрім лекцій та каво-паузи проводився величезний практичний блок, який допоміг закріпити знання, а не просто прослухати та забути.

Loading...
Зображення користувача CharlesAnget.

Доска объявлений – свежие объявления частных лиц о продаже и покупке товаров всех категорий в Волоконовке. Самый простой способ продать или купить вещи. Подать объявление бесплатно на Racoonda.Ru.

https://racoonda.ru/volokonovka/
доска объявлений волоконовка белгородской области

Зображення користувача MagElinc.

Официальный сайт по борьбе с магами-шарлатанами https://soyuz-magov-rossii.com - СОЮЗ МАГОВ РОССИИ - подробнее читайте на сайте https://soyuz-magov-rossii.com - soyuz-magov-rossii.com

Зображення користувача Zenwed.

Baixar de vídeos e MP3 FILA DE PIADAS - DEFEITOS - #96Venham nos assistir ao vivo, ingressos em: https://www.ingressorapido.com.br/event/418Baixar de vídeos e MP3 DESENCALHANDO JERRY SMITH | #HottelMazzaferaQuadro Desencalhando com o Mc Jerry Smith♦ instagram: https://www.instagram.com/matmazzafera♦ snapchat: @mmazzafera♦ Twitter: https://twitter.com/matmazzafera?lang=en♦facebook: matheus mazzaf...Baixar de vídeos e MP3 FAZENDO BOLO SEM AS MÃOS, QUAL FICOU MELHOR?Já tentou fazer alguma coisa com os braços de outra pessoa? Não?! Vem curtir!*INSCREVA-SE*Canal do Felipe - https://www.youtube.com/user/felipenetoCanal do Luccas - https://www.youtube.com/use...Baixar de vídeos e MP3 LUISA SONZA NÃO QUER FILHO DO WHINDERSSON! ABSURDO!BAIXE O APP FELIPE NETO NA APP STORE OU NO GOOGLE PLAY E ASSISTA MAIS DOS MEUS CONTEÚDOS.CONFIRA O CANAL WEBTVBRASILEIRA: https://www.youtube.com/user/WebTVBrasileiraCONFIRA A MATÉRIA SOBRE SU...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання