Дорога до щастя

Чи замислювалися ви коли-небудь що таке щастя? Чи виринали у свідомості думки накшталт: «Що мені потрібно для того, щоб бути щасливим?»  Переконана, що про таке замислювався чи не кожен із вас, але хтось дозволяв цим думкам розвиватися, а хтось – квапливо відганяв з голови всі запитання,  мотивуючи це надмірною зайнятістю, або ж небажанням вдаватися до зайвої філософії життя. 

Але попри все, щастя шукають всі, кожна людина понад усе прагне сказати собі: «Я щаслива».


Проте поняття щастя у кожного свої: для когось – це успішні навчання та кар’єра,  для когось – щаслива сім’я та вірні друзі, а для когось навіть вечір проведений перед телевізором може викликати неймовірну втіху від життя.

Та насправді, справжнє щастя приходить до нас тоді, коли ми зовсім не чекаємо його, коли будуємо буденні плани, ні на мить не замислюючися, що все може змінити лише одна ніч… одна ніч здатна перетворити буденність на казку.

У листопаді минулого року так сталося і зі мною, адже в час, коли мені здавалося, що життя зламане, що все найомріяніше – недосяжне, все що ціную – втрачене, – прийшло воно, моє ЩАСТЯ!

Я змогла бути поряд з дорогою серцю людиною у мить, коли їй були необхідні глибоке розуміння,справжня підтримка, і навіть просто сповнений щирістю погляд.

Важкий, щедрий на труднощі 2012 рік, наприкінці свого панування на землі таки подарував мені щастя… подарував казку двічі, адже двічі я була там, де панує щирість, справжність та добро, там, де мешкає людина, якою живу, завдяки якій творю, мрію, відчуваю… Відчуваю, що таке невимовне щастя, щастя, від якого, перехоплює дух!

Спасибі, Тобі, моє щастя, за подаровану незабутність, а минулому 2012, дякую за сприяння у здійсненні мрій. Саме йому, 2012-му, я й присвятила наступні рядки, на які мене надихнули останні години минулого року

Мій 2012
Мій 2012 минає, уже скоро він відійде назавжди.
Та цей рік у серці залишає затишок і щастя навіки.
Він здійснив, здавалось, зовсім нездійсненні мрії.
Він подарував мені Тебе.

Більше я в житті нічого не волію тільки б Ти –
з Тобою щастя неземне.
Тільки б Ти, Тебе,  Тобі,  з Тобою…
Обіймав,стискав, і пригортав.

Тільки б все було наповнено Тобою,
Щоб Твій слід ніколи не зникав,
Щоб завжди Ти жив в моєму серці,
Щоб завжди про мене пам’ятав.

Хоч 2012 минає, але залишає він мені Тебе
Тому наше щастя не зникає…
Вірю, що й 2013-тий знов подарує оте, неземне.Тож вірте у щастя, і  пам’ятайте, що воно обов’язково прийде до кожного, хто боротиметься за нього, адже у всіх є своя дорога, яке веде до щастя!

Loading...
Зображення користувача Твій друг - Юрій.

Ти, як завжди, дуже гарно підібрала слова, написала все те що в тебе вирувало на душі. Молодець! Вірші - також дуже гарні!:)

Зображення користувача Іриска.

Дуже гарно написано...Щастя тобі!;)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання