Автомобілі закарпатських патрульних. ІНФОГРАФІКА

Автомобілі закарпатських патрульних. ІНФОГРАФІКА

Як з’ясував Zaholovok.com.ua  на один автомобіль патрульних поліцейських на день витрачається у середньому 246 гривень. На Закарпатті у користуванні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева є 25 авто. Ми порахували, у скільки обійдеться обслуговування службових машин.

Як писав Zaholovok.com.ua, наразі у користуванні патрульних поліцейських Ужгорода та Мукачева перебуває 25 службових авто. За даними УПП, крім 25 авто, якими користуються патрульні, у користування не стройових підрозділів Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева перебуває 3 авто. Усі машини, за інформацією поліції,  не є новими та потребують «постійного догляду та періодичного ремонту».

Крім того, наразі 3 автомобілі УПП, відповідно до Правил дорожнього руху, заборонено експлуатувати внаслідок ДТП. Ще один має проблеми з електропроводкою.  

За час функціонування Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, на території Закарпаття сталося 9 ДТП за участі поліцейських.

Інфографіка Ярини Денисюк

 Інфографіку підготовано у рамках проекту Ужгородського прес-клубу за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання