Новини

Алея тюльпанів пам'яті Романа Жука розквітла в Мукачеві

Алея пам‘яті Романа Жука в Мукачеві

Другий рік поспіль у Мукачеві розквітла алея тюльпанів пам'яті Романа Жука. Світлинами поділилися у пресслужбі міської ради у середу, 3 квітня.  


Роман Жук – екоактивіст, засновник ініціативи Chysto.de волонтер, фотограф – загинув, захищаючи Україну 26 травня 2022 року. У пам'ять про чоловіка його дружина Лєна Жук створила алею тюльпанів біля Мукачівського державного університету – саме тут колись вони зустріли одне одного.

“Тринадцять тисяч цибулин восени 2022 року висадили мукачівці разом з дружиною Героя. Це число було улюбленим у подружжя, 13-го познайомилася пара і 13-го Роман відзначав день народження”, - повідомили у міськраді. 

Цьогоріч, облагородити алею тюльпанів допомагали друзі та небайдужі мешканці міста. І ось тюльпани родини Жуків знову розцвіли, вже другу весну даруючи красу й нагадуючи про Героя. 

Нагадаємо, історія родини із Мукачева, засновників ініціативи Chysto.de Романа та Олени Жуків, а також їхніх двох синів Устима та Серафима увійшла до документального фільму Алана Бадоєва «Довга Доба».

Новини Закарпаття та новини Ужгорода – на нашому Telegram-каналі

Алея тюльпанів в Мукачеві

Тюльпани різних сортів

Тюльпани на алеї в Мувкачеві


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.