Новини

Агрономчики. Як родина із Запоріжжя вирощує органічні овочі на Закарпатті

Анастасія Соколовська – із Оріхова Запорізької області. Перебратися на Закарпаття з небезпечної території допоміг військовий із Закарпаття, один з тих, кому допомагала Анастасія з родиною. Дружина військового посприяла запоріжчанам із житлом на Тячівщині.


Родина Анастасії в кількох поколіннях – агрономи. Жінка теж має агрономічну освіту. До війни розпочала свій власний блог @agronom_chiki. Вже на Закарпатті продовжила не тільки вести блог, але й активно працювати на землі.

Активність та професійність Анастасії помітила Інна Пригара, громадська діячка та волонтерка з Нижнього Селища, що на Хустщині. І запросила переїхати в їхнє село, де була потреба займатися органічним вирощуванням овочів у теплиці.

Так Анастасія з чоловіком розпочали великий агропроєкт у Нижньому Селищі. Запустили теплицю, висадили розсаду, «засіяли» гриби, пряні рослини і ще мають багато ідей.

Незабаром на Закарпатті будуть свої херсонські помідори, а також урожай перцю із сорту «Слава ЗСУ». Енергія та оптимізм жінки запалює і її фоловерів у інстаграмі, і місцевих мешканців.

Подивіться наше відео, і якщо не почнете відразу щось садити, то точно будете слідкувати за магазинчиком Анастасії, який вона відкрила онлайн.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.