98 звернень надійшло від ужгородців до служби оперативного реагування

Із початку цього року до служби оперативного реагування Ужгородської міської ради надійшло вже 98 звернень, лише 3 із них залишаються на контролі, інші - виконані.

Зі звернень протягом останніх трьох днів минулого тижня – з 26 січня до 8 години сьогоднішнього ранку найбільше нарікань було на відсутність електроенергії та водопостачання. Так, після дзвінка оперативному черговому відновили електропостачання на вулиці Руській у двох квартирах, і в одній на проспекті Свободи, 39,водопостачання на кількох вулицях відновили після завершення ремонтних робіт на ділянці вулиць Другетів-Шумної. На контролі, оскільки роботи триватимуть, залишається витік води на вулиці Лесі Українки біля садочка №15.

Також протягом усіх вихідних проводилися роботи з прочищення дворової зливової каналізації, зокрема, за адресами: Залізнична,44, Володимирська, 89 і 67, провулок Університетський,2, 8 Березня,17-21, Руська, Перемоги, 189, Федора Потушняка (Благоєва), 10-Б, Одеська,13, Декабристів,53, Фредеріка Шопена,6, Олександра Можайського,18, Марка Вовчка,12, Академіка Корольова,9, Романа Шухевича,12а (Лавріщева), Козацька-Спортивна. Ужгородський МРЕМ проводив також заміну електролінії на вулиці Олександра Можайського.

Нагадаємо, до оперативної служби Ужгородської міської ради можна звертатися за номерами телефонів: 61-55-35 або 15-67, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання