83 % опитаних студентів заявили, що в УжНУ нема хабарництва

83 % студентів УжНУ, проанкетованих комісією Держінспекції навчальних закладів України, зазначили, що у виші відсутнє хабарництво і посадові зловживання.

83 особи записали в анкеті, що 1 раз стикалися з хабарництвом. 11 студентів зізналися, що платили хабара при вступі, 13 - під час поселення в гуртожиток.

114 осіб вказали, що платили викладачам понад 100 грн.

10 % поскаржилися на наявність тиску з боку викладачів. "Цей показник був би й більший, але заповнювали анкету ще по тій системі, що хтось може встановити, чия саме ця анкета", - прокоментував такі дані ректор УжНУ, професор Микола Вегеш.

Зображення користувача Гість.

угу... это называется "спасли ситуацию"... ничего, может быть, преподавателей такой ход событий припугнёт...
може, мало попустяться)

Зображення користувача Вітя.

Не забудьте про медичний чи економічний де просто сотнями доларів вимагають за екзамен! І тоді лінивий ти чи не лінивий не має значення

Зображення користувача Світлана.

Згодна з Антоном, хто вчиться, той не платить, однак є такі викладачі, які спеціально "завалюють", щоб хоч щось отримати...

Зображення користувача Антон.

В УжНУ вімагають взятки 1 викладач із 100, в основнуму студенти самі носять бо лінь вчитися, сам був студентом ужну і знаю точно, якшо вчишся, то 3 получиш 100% без грошей! Звісно є куча студентів дебілів, які ніфіга невчать а потім ходять та кричать шо взятки треба давати!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання