Новини

26 закарпатських прикордонників повернулися із зони АТО. ФОТО

Перший день серпня запам’ятався жителям Чопа радісною новиною – додому повернулися чоловіки, які тривалий час перебували на сході нашої держави.

 

О 20:03 до Чопського прикордонного загону заїхав автобус із військовими. Зустрічали парубків хлібом-сіллю рідні, друзі та кохані. У руках були квіти, а на обличчях – усмішки. Майор Олександр Піцикевич  (саме під його командуванням хлопці змагалися з агресорами) відзвітував про прибуття. Упродовж 4-го червня – 31 липня чопські військовослужбовці були в зоні антитерорестичної операції. Всі 26-ро осіб  залишилися живі й здорові. За проявлену мужність, самовідданість і патріотизм військових нагородили грамотами. Відзначили за боротьбу з нападниками.     

                                                                                         

Мер міста Чоп Галина Цар подякувала за вірність присязі. Запевнила: «Кожен день перебування в зоні АТО – подвиг!». Побажала мирного неба над головою.

 Представник Автомайдану Василь Маняк закликав й надалі боронити рідну землю, стояти на боці правди і допомагати відстежувати зрадників.

 Привітав героїв із приїздом додому і полковник у відставці Віктор Карягін. Перш за все відзначив, що тепер чоловіки повинні оберігати своїх рідних, близьких.

 Прикордонник Артем  Остахов, який бачив лихо на власні очі, каже: «Дуже раді повернутися на Закарпаття. Коли тільки заїхали, напруга одразу спала. Дорогою зустрічні  нам махали руками і вітали нас. Це надзвичайно приємно!»

 Військові тепер матимуть відпустку, а через місяць повернуться  на службу, щоб берегти Срібну землю. Незважаючи на те, що одні вже вдома, інші вирушили на схід. Бо є така професія – Батьківщину захищати! Тепер у їхніх руках доля України! Тому  хай Бог усіх береже!

 

Андріана Кофель, студентка відділення журналістики УжНУ

 Фото: Валя Артюхіна

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.