20% зимових магістрів УжНУ отримали "червоні" дипломи

Сьогодні в Ужгородському національному університеті започатковано нову традицію – вшановувати магістрів, які завершили навчання на «відмінно». Загальноуніверситетське вручення дипломів з відзнакою кращим із кращих учорашніх студентів пройшло у яскравій і піднесеній атмосфері. 

Відзначимо, що сьогодні одержали дипломи магістрів студенти 14-ти факультетів. Тобто тих спеціальностей, де у магістратурі навчальний цикл триває півтора роки. Це випускники біологічного, географічного, гуманітарно-природничого, економічного, філологічного, історичного, хімічного, юридичного факультетів, а також факультетів здоров’я та фізичного виховання, інформаційних технологій, суспільних наук, іноземної філології, туризму та міжнародних комунікацій, історії та міжнародних відносин.

Ректор університету Володимир Смоланка вручив диплом кожному з щасливих магістрів-відмінників.

Цікавий факт повідомив нам проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король: оскільки всього зимових випускників магістратури в УжНУ – понад 700, то виходить, що майже 20% із них завершили навчання з червоними дипломами. Проректор наголосив, що на спеціальностях природничого циклу, де навчання триває 2 роки, випуск магістрів відбудеться у червні.

Деякі факультети після святкування в ректораті влаштували ще й окремі заходи, так би мовити, у вужчому колі, - пише прес-служба УжНУ

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...