20 речей, які можна встигнути за тиждень до Нового року

20 речей, які можна встигнути за тиждень до Нового року

Рівно за тиждень більшість з нас збереться за келихом шампанського, щоб урочисто та офіційно перейти у новий 2014-ий рік. Частина з більшості зітхне з полегшенням, інша - посумує, що рік пройшов, а стільки не встигли зробити! Хоча навіть за 1 тиждень до Нового року можна встигнути немало, головне – захотіти :)

Zaholovok.com.ua підібрав 20 пунктів, які легко вміщаються у цей тиждень:

1.Надіслати найближчим родичам та друзям звичайні поштові новорічні листівки. Сьогодні це - мейнстрім. Та й узагалі максимальний вияв уваги.

2.З’їздити на Майдан, увійти в історію. Пройнятися духом братерства, непокори, доброти і отримати фото на фоні барикад, доки ще стоять.

3. Відсвяткувати Різдво з друзями/колегами/знайомими/родичами – християнами західного обряду, які відзначають свято 24-25 грудня.

4. Прибрати в хаті. Бардак 2013-го, що вже минає, прийдешній 2014-ий ніяк не прикрасить.

5. Почистити комп’ютер. Не тільки робочий стіл, а всі папки, які цілий 2013-ий називали сумнівними іменами і настирливо обіцяли собі перебрати їх на наступних вихідних.

6. Спробувати помиритися з тими, з ким сварилися. Якщо не вийде – у Новий Рік підете з чистим серцем: принаймні, спробували.

7. Передивитися фото 2013-го. Може, знайдеться щось таке, про що забули. Плюс отримаєте чергову порцію приємних емоцій від подій, які вже через кілька днів будуть вважатися минулим роком.

8. Подякувати своїм домашнім тваринкам, що терпіли вашу відсутність ще один рік. Якщо у вас нема чотирилапих улюбленців – до Нового Року ще встигаєте їх завести. Якщо не можна прихистити ні кішку, ні собаку – заведіть рибок. Тільки зважайте, що їх теж треба годувати.

9. Купити саджанець ялинки і поставити біля хати/на балконі. Буде що прикрасити цього року. Навесні пересадите і матимете спокій до наступних свят.

10. Напекти імбирних пряників у збудувати з них будиночок. Це той рецепт, який ви точно не зіпсуєте.

11. Навчитися готувати хоча б 3 нові святкові страви. Оточення мінімум здивується, максимум буде просити повторити за кілька днів.

12. Включити всі свою креативні здібності і накупити справжніх подарунків. За ними можна з’їздити на кілька годин в Угорщину і Словаччину (діє для закарпатців).

13. Підібрати колекцію душевних фільмів, щоб мати що дивитися всі новорічно-різдвяні канікули.

14. Полегшити собі життя при приготуванні салату Олів’є: приготувати всі інгредієнти за день до 31-го. Закликати сусідів допомогти все це нарізати. Можливо, подружитися.  

15. Купити нову сукню, навіть якщо новорічна ніч не в ресторані, буде в чому шикувати у гостях/на вечірках/святах наступні два місяці. Ну, хоча б сфотографуватися.

16. У тих, хто має дітей, скласти детальний план відпочинку на святкові дні, вивчивши афіші та опрацювавши інформацію про цікаві події. Гарні емоції та душевний спокій буде забезпечено.

17. Сходити на ковзанку. Скинути зайві півкілограма та набратися позитивних емоцій. Заодно прийдуть думки про покупки для святкового столу.

18. Змінити плани: замовити святковий відпочинок хоча б на три дні на засніженій турбазі. Або приєднатися до друзів на яскраву вечірку.

19. Купити собі подарунок. Можна маленький, але собі: аби похвалити себе за те, що мужньо пережито ще один прекрасний рік.

20. Виділити всього 1 годину спеціально для себе: приготувати зимового чаю за спецрецептом чи духмяної кави, відімкнути телефон і перебрати власні думки, які назбиралися за цілий рік. Побачите, рік прожитий зовсім недарма і згадати наступного буде про що. Однозначно :)

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання