18 мені вже: проголосувати зможуть навіть ті, кому повноліття «стукне» у день виборів

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, останній день для внесення змін до Держреєстру виборців - 18 травня, далі - через суд. Враховуючи це, ми вирішили дізнатися, чи зможуть взяти участь у президентських виборах ті, хто отримає право голосу вже після 18-го, тобто святкуватиме своє 18-річчя у період з 18 травня до самих виборів (25 травня).

Ситуацію вивчали на реальному прикладі – ужгородці Галі Тарканій 18 виповниться 22 травня. Як сумлінний виборець, вона вирішила перевірити, чи внесено її у списки, заздалегідь. І якщо ні – то «записатися» самостійно. Для цього, як відомо, слід звернутися до відділення ведення Держреєстру або ж безпосередньо на свою дільницю.  

У міському відділенні, що у приміщенні Ужгородської міськради, Галі повідомили, що її прізвище… вже давно вписане у списки. Тож система працює!

Як прокоментував Zaholovok.com.ua Олександр Волосянський, керуючий справами Ужгородського міськвиконкому, на 99 % можна бути впевненим, що у списках є навіть ті, хто святкує повноліття 25 травня, у сам день голосування. Утім, краще, звичайно, пересвідчитися у цьому.

Відділ ведення Державного реєстру виборців в Ужгороді працює за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3, кабінет 238 з 9.00 до 22.00 у робочі дні та з 10.00 до 17.00 у вихідні та святкові.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання