13-річний житель Іршави отримав бронзу на чемпіонаті України з дзюдо

На чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків до 15 років 13-річний Василь Орешко з Іршави виборов бронзову медаль.

Наш земляк вже не вперше брав участь у подібних змаганнях, а тому із упевненістю та переможною настроєністю виходив на килим проти іменитих суперників із Луганська, Запоріжжя, Криму.

Результатом поїздки команди Срібної Землі до Південної Пальміри за спортивними здобутками стало шосте загальнокомандне місце, третє – серед юнаків і так само третє – у Василя Орешка в особистій першості.

«Василь займається в клубі вже восьмий рік. Хлопець не просто здібний, а талановитий. І те, що він виконав норматив кандидата в майстри спорту – це його заслужений здобуток», - розповів тренер іршавського СК «Атлант» Ільгар Кулієв

Крім нього, серед вихованців варто відзначити чемпіонку області з дзюдо у віковій категорії 15-17 років Ельвіру Попович та неодноразового призера різноманітних змагань, перспективного борця, який лише через прикру помилку програв один із поєдинків і при цьому зайняв на чемпіонаті в Одесі сьоме місце, Степан Бобик, - повідомили в Іршавській РДА.