«Єврокар» запустив у виробництво новий кросовер SUV моделі Skoda Karoq

«Єврокар» запустив у виробництво новий кросовер SUV моделі Skoda Karoq

На заводі «Єврокар» (с. Соломоново Ужгородського району) презентували новий кросовер SUV моделі Skoda Karoq, виробництво якого розпочалося 15 березня цього року на закарпатському підприємстві. Навесні минулого року автоновинка була представлена на Стокгольмському автосалоні і вже встигла стати автомобілем року в Чехії. 

Офіційну церемонію запуску виробництва відвідали члени наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Володимир Панов та Олексій Ягічев, генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Ігор Царенко, керівник напрямку зовнішніх зв’язків Групи «Єврокар» Олена Чепіжко, представник ŠKODA AUTO на рівні координаторів регіону Україна Томаш Видра, Почесний консул Чеської республіки в Ужгороді Отто Ковчар. Окрім того, захід відвідали керівники вагомих компаній області: Василь Рябич (ТОВ «Фішер-Мукачево»),  Ростислав Пазина (ТОВ «Колегіум» Ужгород) та багато інших.

Як розповів Ігор Царенко, генеральний директор ПрАТ «Єврокар», у 2018 році заплановане виробництво 628 кросоверів Skoda Karoq. «Попри невтішну ситуацію в економіці, наше підприємство не тільки працює, але й розвивається. Ми впроваджуємо виробництво нових моделей. Сьогодні офіційно підписали протоколи з чеськими колегами про виробництво  моделі Skoda Karoq.  В Україні дуже популярний сегмент SUV, який займає понад 50% ринку. Незабаром з’явиться ще одна модель Skoda у цьому сегменті», – прокоментував Ігор Царенко.

Він зауважив, що ПрАТ «Єврокар» на сьогодні – єдине працююче підприємство з виробництва легкових автомобілів в Україні. Незважаючи на кризу, випуск авто збільшується. Загалом у 2018 році на підприємстві заплановано випуск 7500 автівок.

Володимир Панов, Член Наглядової ради ПрАТ «Єврокар», Голова Обласного об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття», презентуючи нову модель Skoda, зазначив: «Це диво автопрому ХХІ століття сконструювали і виготовили наші партнери з Skoda Аuto та поділилися з українським заводом. І традиційно ми їх не підвели. Наша збірка – на європейському рівні. В Україні ми все можемо робити на європейському рівні, тільки потрібно створити умови».

Володимир Панов вважає – вже близько той час, коли українське автовиробництво піде вгору. «Коли є такі партнери, як Skoda Аuto, то і перспективи є. Як керівник найбільшого в Закарпатті об'єднання роботодавців, можу стверджувати: за наявності таких партнерів шлях оздоровлення економіки може бути в Україні дуже динамічним».

Представник Skoda Аuto Томаш Видра підтвердив: якість авто Skoda українського виробництва така ж, як і європейського виробника. «Ми здійснюємо 100% контроль за якістю авто як на заводах в Чехії, так і на «Єврокарі», – зауважив експерт. 

ŠKODA KAROQ – концептуально новий SUV чеської марки, який перший отримав цифрову приладову панель з можливістю індивідуальних налаштувань. Панель має 4 зручних варіанту компоновки: класична, цифрова, інформаційна та мінімалістська. Широкі мережеві можливості дозволяють пасажирам завжди залишатися онлайн, функція підключення до інтернету забезпечує не тільки наявність інфотаймента під час поїздки, а й гарантує високий ступінь безпеки і підтримки, особливо в надзвичайних ситуаціях. ŠKODA KAROQ отримав повний набір систем асистентів, таких як: система «PARK ASSIST» – паркувальний асистент з функцією дистанційного керування, система розпізнавання втоми водія – «DRIVER ALERT», система розпізнавання сліпих зон – «BLIND SPOT DETECT», «VARIOFLEX» і багато інші, за допомогою яких автомобіль практично перетворюється в персонального помічника водія і пасажирів.

Експертне співтовариство високо оцінило новий SUV. KAROQ став «Автомобілем року-2018» в Чехії, набравши 1141 очок, обігнавши своїх значних конкурентів: BMW5, Opel Insignia, Kia Stinger і Subaru Impreza. Автентичний дизайн KAROQ, який характерний для всієї модельної лінійки чеського бренду, був відзначений як кращий в класі компактних кросоверів на думку авторитетного німецького журналу «Auto motor und sport».

Символічну назву моделі, яке, як і KODIAQ, новий позашляховик отримав з мови жителів острова Кадьяна в Алясці, де перша частина «Kaa`» означає «автомобіль», а друга «Roq» – стріла, яка прикрашає логотип бренду.

Старт продажів нового позашляховика в Україні заплановано на квітень 2018. На українському ринку – ŠKODA KAROQ буде доступний в комплектаціях Ambition і Style. Нова модель представлена з бензиновим двигуном 1,5 TSI \ 110kW 7 DSG. Двигун 1,5 TSI EVO виконаний із застосуванням нових технологій для зниження споживання палива, викидів СО2 і збільшення ККД двигуна, серед яких система деактивації циліндрів (АСТ), технологія плазмового напилення циліндрів (APS) та ін. Початкова ціна ŠKODA KAROQ в базовій комплектації Ambition становить 675 431 грн, а комплектація Style – 715 826 грн.

Довідка:

ПрАТ «Єврокар» входить до складу Групи компаній Атолл Холдінг й розташовано в Ужгородському районі Закарпатскої області. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001. Завод «Єврокар» реалізує стратегію щорічного збільшення обсягів виробництва та розширення модельного ряду продукції. Технічний пуск заводу «Єврокар» відбувся в грудні 2001 року. Підсумком одинадцятирічної діяльності підприємства стало створення повномасштабного виробництва автомобілів, яке включає такі основні виробничі процеси як зварювання, фарбування і монтаж автомобілів. Потужності повномасштабного виробництва розраховані на випуск 50 тисяч автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх до 100 тисяч одиниць на рік.

Завод «Єврокар» є унікальним грін-філд проектом, спрямованим на реалізацію в Україні високотехнологічного автомобільного виробництва. Стратегічною метою проекту «Єврокар» є глибока інтеграція в європейську автомобільну промисловість. На поточний момент завод «Єврокар» випускає майже весь модельний ряд автомобілів марки SKODA. 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання