Новини

Житель Мукачівщини закликав відокремити Закарпаття від України, – СБУ

Судово-лінгвістична експертиза підтвердила злочинні дії підозрюваного

СБУ викрила агітатора, який закликав відокремити Закарпаття від України та виправдовував збройну агресію рф. За даними слідства, до протиправної діяльності причетний мешканець Мукачівського району. Про це у п‘ятницю, 14 червня, повідомили у пресслужбі відомства. 


За даними спецслужби, у забороненій соціальній мережі «Однокласники»  він поширював дописи у яких виправдовувалися агресивні дії росії проти України.

“Крім того, агітатор репостив заклики підготувати петицію стосовно «необхідності» відокремлення Закарпаття від України, - коментують в СБУ. - Контент зловмисник брав здебільшого з російських пропагандистських медіа. У цих дописах заперечувалася причетність рф до нанесення ракетних ударів по цивільним об’єктам, а також об’єктам енергетики. Аргументувалися «благі» наміри країни-терориста, визнавалися правомірними проведення псведореферендумів на тимчасово окупованих територіях”. 

Ініційована СБУ судово-лінгвістична експертиза підтвердила злочинні дії фігуранта. 

Чоловіку повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);

- ч. 2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників).

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.